Dnes je 10.4.20 svátek má Darja

Aktuálně

únor 2020 - Mikuláš opět slouží svému "Šéfovi" a lidem především ve farnosti Smečno. Bože děkujeme ti a prosíme ochraň nám papeže Františka i Mikuláše!

Zato naše farnost je i nadále trestána. Nesmí u nás "pod hrozbou upálení" sloužit mši, nesmí, pokud bychom si to přáli, křtít, pohřbívat ani oddávat. Ve farnosti probíhá tvrdá normalizace. Prý máme zapomenout vzkázal nám pan Wasserbauer. Ti "praví katolíci" jsou ke své velké radosti opět důležití a "nepostradatelní", hlídají dění ve farnosti a "úzce spolupracují " s AP. A ďábel se chechtá...

Navzdory tomu všemu věříme v Boží lásku a milosrdenství a modlíme se za všechny.

Co už bylo: 19.1.2019 - je to o několik měsíců více než rok, co byl s naší farnosti po dlouhé "farní nemoci" za vydatného přispívání "Zlého" z AP pod vylhanou záminkou odvolán náš administrátor. Zároveň s tímto s ním AP rozvázalo pracovní poměr, o čemž se dozvěděl až po upozornění SSZ o půl roku později, když nezaměstnaný neplatil sociální pojištění. Nic nevadila ani jeho pracovní neschopnost v této době. Ano i tak vypadá předepsaná péče o vysvěceného kněze. Ale on nepatří nikomu z AP, je sluhou Božím a jako si jej Bůh vyvolil a povolal, tak jen On má právo zrušit onu smlouvu. Kardinál Dominik Duka vyžaduje poslušnost, ale sám poslušný není. Pokrytectví a lež. Od nás laiků je vyžadováno, abychom ctili naše biskupy, neboť byli vysvěceni. Opravdu je možné ctít někoho, kdo žádnou čest nemá?
Přesto se modlíme i za ně.